Referencie

Všetky referencie pravidelne získavame od našich zákazníkov osobne až po dôkladnom a dlhodobom preverení u nás zakúpených výrobkov. Určite nájdete na rôznych weboch "podozrivé" referencie, ktoré si firmy napíšu samé. My k nim nepatríme!!! Uvádzame len krstné mená a mesto v záujme ochrany osobných údajov. Ak máte skúsenosti s našimi matracmi, či inými výrobkami, podeľte sa o ne s ostatnými zákazníkmi. Napíšte nám, my ich radi zverejníme a vy získate hodnotný darček pre seba, alebo vášho známeho. Ďakujeme.

Karol

z Martina

 Po výmene matracov sa moje problémy s chrbticou stratili a konečne sa poriadne vyspím. Vďaka za pomoc pri výbere matraca" 

Ľubomír

z Turian

" Výborný matrac, poťah Coolmax výborne chladí a nepotím sa pri spaní, anatómia matraca je výborná" 

Hubert 

z Martina

"Výrobok 100% splnil očakávania" 

Milan

z Martina

"S vaším výrobkom sme veľmi spokojní, vynikajúco sa na nich spí" 

Lucia

z Martina

" Spí sa na ňom super, je dostatočne vysoký a tvrdý. Dobre hreje, na strane, kde je MERINO" 

Marcela

z Krpelian

"Veľmi spokojná, pretože ráno vstávam oddýchnutá a večer sa vždy teším "do postele" :) 

Robert

z Martina

"Maximálna spokojnosť s výrobkom" 

Svetlana

z Martina

"Sme spokojní s kvalitou. Pre deti - dobrý spánok"

Marek

z Priekopy

"Pohodlné spanie, príjemný pocit pohodlia a uvoľnenosti tela" 

Ján

z Martina

Ak nechcete prespať cely deň nekupujte😄 Inak výborný prístup a výborne služby👍🏼

Tu nám môžete zanechať referenciu. 

Budeme vás kontaktovať a kým nám neudelíte súhlas, nik ju nebude vidieť. Ďakujeme.

*Zakliknutím súhlasu so spracúvaním osobných údajov udeľujete prevádzkovateľovi ako dotknutá osoba svoj dobrovoľný a výslovný súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v zmysle §13 ods. 1 písm. a) zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len "Zákon") a čl. 6 ods. 1 písm. a) nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len "Nariadenie") na marketingové účely a to po dobu 5 rokov od jeho udelenia. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom emailu na predajna@majstermartin.sk alebo písomne zaslaním požiadavky na adresu prevádzkovateľa. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.