Toto sme my

Seriózne jednanie, priateľská atmosféra, držíme slovo a osobne ručíme za kvalitu výrobkov a služieb

Je to už 23 rokov kedy sme začali budovať obchod pre vás

Začalo to v malej predajni v Žiline. Všetci si nás pamätajú ako otca so synom, ktorý začali ponúkať niečo iné. Vtedy to bol sortiment zameraný na domácich majstrov. Dnes sme známy ako spoľahlivý a dôsledný obchodný partner pre všetkých.

Detailná dokumentácia

Pred nákupom vám vždy vyhotovíme prehľadnú a detailnú ponuku. Vždy viete za čo platíte, kedy to doručíme a čo garantujeme.

Rešpektujeme priania klientov

Toto heslo je pre nás nosnou myšlienkou. Vaše priania sú pre nás záväzkom, ktorý splníme k vašej spokojnosti, napriek všetkému. Alebo práve preto.

Rýchlo a spoľahlivo

Máme najkratšie dodacie termíny, ktoré vždy dodržíme. Často sa nás klienti pýtajú "ako je to možné, keď tam a tam mi to nedokážu tak spoľahlivo dodať?" V tomto prípade platí "rešpektujeme priania klientov"

Náš tím

Roman Adamják

Váš garant spokonosti

Zakladali sme obchod pre vás spolu s otcom. Jeho uvážlivé a veľmi poctivé myšlienky a moje odvážne a tak trochu mladícke nasadenie nás doviedli na cestu, po ktorej už dnes kráčam bez neho. 

Kedykoľvek sa môžete na mňa obrátiť s vaším prianím, návrhom či radou.

Som vám k dispozícii na tel. čísle:

 0905 991 666

Marta Turayová

Vedúca predajne

Som súčasťou tímu už 19. rok a poznám vaše priania a potreby. Neustále pracujem na tom, aby ste mali splnené všetky vaše požiadavky bez kompromisov. 

Denne vybavujem vaše objednávky, podnety a som vám k dispozícii na tel. čísle: 0948 512 002

resp.: 043/42 70 400