Kto dokáže "ukuchtiť" najlepší matrac?

14.03.2019

Skúste si predstaviť, že Vás bolí zub. Nepríjemná situácia, prajete si len jedno. Navštíviť toho najlepšieho, najskúsenejšieho a najľudskejšieho zubára, ktorý vás príjme kedykoľvek a s úsmevom vás zbaví bolesti. Celkom logicky, vás ani nenapadne volať stavebného inžiniera, cukrára, či vášho starostu. Ak sa chcete dozvedieť viac, otvorte si celý článok.

Pravdepodobne si teraz vravíte, že prečo to píšem. No, priznajte sa, čo Vás napadne, ak by Ste si chceli kúpiť nový matrac? Ako prvé bude pravdepodobne :"idem pozrieť čo je na nete", alebo si naplánujete návštevu miestneho "veľkého obchodu", ktorý má otvorené aspoň do 20tej, či v nedeľu. Je tak? Často Vás ani nenapadne, že máte vo Vašom meste svojho domáceho obchodníka, ktorý ručí vlastným menom, tvárou a často aj svojou rodinou. 

Sme s vami už viac ako 22 rokov. Poznáme vaše priania, nároky, zlé skúsenosti s veľkými, anonymnými a predraženými obchodmi, ktoré sledujú často iba jeden cieľ. Zarobiť za každú cenu. Poznáme vaše skúsenosti s nákupom matracov cez e-shop. Často počúvame príbehy o tom, ak ste si vybrali, aj keď ste nevyskúšali a aké ste mali s tým potom starosti. Nevyhovujúci matrac zabaliť, zložito niekam posielať a potom čakať s neistým výsledkom. Toto všetko je u nás jedna veľká neznáma. My vám budeme vždy ponúkať to najlepšie, čo sa na trhu dá nájsť za najlepšie ceny. Nesnažíme sa byť najlacnejší. Chceme byť pre vás istotou, ktorú garantujeme roky. Starostlivo vybratý sortiment matracov presne kopíruje najnovší výskum v oblasti zdravia, relaxu a hlavne pohodlia. Veď v posteli strávite reálnu 1/3 života. Môžete sa na nás spoľahnúť. To ručíme vlastným menom a osobným kreditom. 

Roman Adamják - MAJSTER Martin