Podium Plus
Kolekcia NEO

Stredne tvrdý matrac s taštičkovým jadrom Adapt Tech Zone a pamäťovou penou Viscofoam

Výška matraca 28 cm - obojstranný

Cena:
90*200 cm - 650,- €
180*200 cm - 1080,- €

Ak potrebujete dovoz, vynesenie a inštaláciu priamo do Vašej postele, radi to pre Vás zabezpečíme.

Potrebujete iný rozmer? Napíšte nám a my sa vám obratom ozveme s ponukou


Zloženie:

1. Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou.

2. Komfortná vrstva viskoelastickej peny Viscofoam vysokej hustoty. Prispôsobuje sa anatómii tela podľa tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Umožňuje zaujať, počas spánku, prirodzenú erogonomickú polohu tela. Pomáha uvoľňovať svalové napätie a zabraňuje prerušovaniu spánku častým otáčaním sa.

3. Vrstva Fiber Cel z dvojzložkového materiálu zloženého z polyesterovej textílie na vrchnej strane a polyuretanovej HR peny na spodnej strane. FiberCel sa nachádza medzi jednotlivými vrstvami pien vo vnútri matraca.

4. Špeciálna tlmiaca vrstva z polyéterovej peny s vysokou hustotou, významne predlžujúci životnosť matraca tým, že zamedzuje preležanie komfortných pien. Nedochádza tak k tomu, že by užívateľ po nejakej dobe cítil pružiny. Kvalita tlmiacich vrstiev rozhoduje o životnosti pružinového matraca. Matrace PIKOLIN majú predĺženú životnosť vďaka kvalitným tlmiacim vrstvám.

5. Adapt Tech Zone je blok individuálnych, skrutkovitých pružín, uzavretých v odolných textilných taštičkách s vysokou priedušnosťou. Jadro matraca s 5 nezávislými ergozónami sa skvelo prispôsobuje tvarom spiacej osoby. Profil pružín je koncipovaný ako kvalitná opora, ktorá je schopná odozvy podľa tlaku, ktorý je vyvíjaný spiacou osobou v jednotlivých častiach lôžka.

6. 4 všité madlá pre lepšiu a ľahšiu manipuláciu.

T - Triple Barrera: je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných a bočných penových vrstiev matraca, proti všetkým základným alergénom a to po celú dobu životnosti matraca. Exkluzívne iba u matracov PIKOLIN.