P E R F C T I ON
Kolekcia Neo

Luxusný, stredne mäkký matrac  s jadrom Normasense a mikrotaštičkami.
Matrac dokáže spolupracovať so systémom SmartP!k.
Výška matraca 31 cm

Cena:
90*200 cm - 800,- €
180*200 cm - 1.310,- €

Ak potrebujete dovoz, vynesenie a inštaláciu priamo do Vašej postele, radi to pre Vás zabezpečíme.

Potrebujete iný rozmer? Napíšte nám a my sa vám obratom ozveme s ponukou


Zloženie:

1. Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou.

2. Prešívaný poťah Progression Fiber zložený z dvoch materiálov: veľmi mäkkej studenej peny Supersoft a priedyšných, mäkkých polyesterových vlákien.

3. Mcropocket System z malých mikrotaštičiek z tenkej ocele plní funkciu komfortnej vrstvy. Mikrotaštičky sú malé pružinky, obalené textilnou taštičkou. Umiestnené sú medzi jadrom a vrchnými vrstvami poťahu. Individuálne reagujú na tlak rôznych častí tela behom spánku.

4. Špeciálna tlmiaca vrstva z PUR peny s vysokou hustotou významne predlžuje životnosť matraca tým, že zamedzuje preležaniu komfortných vrstiev na pružinovom jadre. Tlmiaca vrstva dokonale oddeľuje pružiny od mäkkých komfortných zón. Nedochádza tak, že by spáč po nejakej dobe používania matraca cítil pružiny. Kvalita tlmiace vrstvy zásadne rozhoduje o životnosti pružinového matraca. Matrace Pikolin majú predĺženú životnsoť vďaka vysoko kvalitnej tlmiacej vrstve.

5. Jadro z kontinuálneho pružinového bloku Nornasense s 5 nezávislými ergozónami a vloženými blokmi studenej peny. Normasense kombinuje výhody penového a pružinového jadra. Zónovanie rešpektuje rôzne hmotnosti tela a zaisťuje tak správnu podporu chrbtice počas spánku. Exkluzívne iba u matracov Pikolin.

6. 4 madlá pre ľahšiu manipuláciu.

7 - Triple Barrera: je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných a bočných penových vrstiev matraca, proti všetkým základným alergénom a to po celú dobu životnosti matraca. Exkluzívne iba u matracov PIKOLIN.