Milenium
Kolekcia NEO

Komfortný stredne tvrdý matrac s taštičkovým jadrom Adapt Tech Zone a s BioVisco penou, ktoré sa prispôsobuje krivkám vašeho tela.
Matrac môže spolupracovať s technológiou SMARTP!K prostredníctvom aplikácie v mobile.
Výška matraca 30 cm

Cena:
90*200 cm - 750,- €
180*200 cm - 1.200,- €

Ak potrebujete dovoz, vynesenie a inštaláciu priamo do Vašej postele, radi to pre Vás zabezpečíme.

Potrebujete iný rozmer? Napíšte nám a my sa vám obratom ozveme s ponukou


Zloženie:

1. Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou.

2. Prešívaný poťah Progression Fiber, zložený z dvoch materiálov: veľmi mäkkej studenej peny Supersoft a priedušných mäkkých polyesterových vlákien. Poťah zabraňuje prehrievaniu počas spánku.

3. Komfortná vrstva z viscoelestickej peny BioVisco Foam s prírodným sójovým extraktom. Prispôsobuje sa anatómii tela a tzv. tepelnému odtlačku. Pomáha uvoľňovať svalové napätie.

4. Špeciálna tlmiaca vrstva z polyéterovej peny s vysokou hustotou, významne predlžujúci životnosť matraca tým, že zamedzuje preležanie komfortných pien. Nedochádza tak k tomu, že by užívateľ po nejakej dobe cítil pružiny. Kvalita tlmiacich vrstiev rozhoduje o životnosti pružinového matraca. Matrace PIKOLIN majú predĺženú životnosť vďaka kvalitným tlmiacim vrstvám.

5. Adapt Tech Zone je blok individuálnych, skrutkovitých pružín, uzavretých v odolných textilných taštičkách s vysokou priedušnosťou. Jadro matraca s 5 nezávislými ergozónami sa skvelo prispôsobuje tvarom spiacej osoby. Profil pružín je koncipovaný ako kvalitná opora, ktorá je schopná odozvy podľa tlaku, ktorý je vyvíjaný spiacou osobou v jednotlivých častiach lôžka.

6. 4 všité madlá pre lepšiu a ľahšiu manipuláciu.

T - Triple Barrera: je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných a bočných penových vrstiev matraca, proti všetkým základným alergénom a to po celú dobu životnosti matraca. Exkluzívne iba u matracov PIKOLIN.