ZDRAVÉ MATRACE
Bez obáv, so zárukou, ktorú osobne garantujeme

Novinka v našej ponuke od slovenského výrobcu

GEMINI KING

Mnohí považujú slovenské matrace za niečo menej. My rozhodne nie!!! Vybrali sme pre Vás tento jedinečný kúsok. Pôvodne bol tento matrac vyvinutý pre klientov v USA, ale prečo ho neposkytnúť aj našim spáčom? Čo sme horší? Jeho výška 28 cm, nosnosť až do 170 kg (preto USA :) ) spolu s rôznymi penami v kombinácii s memory penou sú zárukou naozajstného luxusu. Príďte si ho k nám vyskúšať poležať na akokoľvek dlho :) Tešíme sa.

Penové matrace Flexy Flex

Inovatívny taliansky výrobca FLEXYFLEX je schopný vyrábať relatívne malé série ojedinelých kúskov. Prvotriedne peny, poťahové látky najlepšej kvality, spoľahlivé dodacie termíny, ktoré príjemne prekvapia a dlhé záruky, sú ich hlavnou prednosťou. Ak nemierite do absolútneho luxusu za vysoké ceny, zamierte práve do tejto kategórie.  

Pružinové matrace PIKOLIN

Prvotriedne matrace pre všetkých, čo milujú pružinové matrace. Španielsky výrobca PIKOLIN je No. 1 v EU a my vám prinášame tie najlepšie kúsky. Opäť zažijete úžasné pocity, ktoré zažívate v tých najlepších hoteloch sveta. Za príjemné ceny a s naším skvelým servisom, priamo k vám domov.  

Matrace BEST DREAM

Široká paleta matracov, od detských s nepremokavým a prateľným poťahom, až po luxusné z dokonalých prírodných vlákien vám zaručí, že si určite vyberiete. Extrémne rýchle dodacie termíny (často aj do 24 hodín) a výroba na mieru sú súčasťou dokonalého servisu, ktorý osobne garantujeme svojím menom.