Irisé Epeda

Excelentný matrac strednej tuhosti. Poťah matraca je vyrobený z organickej bavlny.

Výška matraca 29 cm

Cena:
90*200 cm - 790,- €
180*200 cm - 1.190,- €

Ak potrebujete dovoz, vynesenie a inštaláciu priamo do Vašej postele, radi to pre Vás zabezpečíme.

Potrebujete iný rozmer? Napíšte nám a my sa vám obratom ozveme s ponukou


Zloženie:

1. Horná textília poťahu z organickej bavlny: vysoko kvalitná tkanina z organickej bavlny vyniká svojou mäkkosťou a jemnosťou.

2. Výplň z hodvábnych, bavlnených a polyesterových vlákien: hodvábne a bavlnené vlákna pre dokonalé pohodlie sú doplnené polyesterovými vláknami zaisťujúcimi výbornú priedušnosť.

3. Viskoelastická pena ECO /ekologického pôvodu/: vysokopriedušná /98 %/ ekologická pena sa prispôsobuje anatómii tela podľa tlaku a tzv. tepelného odtlačku. Pomáha uvolniť svalové napätie nahromadené v priebehu dňa a zaujať prirodzenú ergonomickú polohu počas spánku.

4. Duálny komfort /firm/medium: HD pena /vysoko pružná s voliteľnou dvojitou pevnosťou/ medium pre individuálny komfort každého z partnerov.

5. Tlmiaca vrstva: vysokú životnosť matraca zaisťuje špeciálna tlmiaca a ochranná vrstva, vďaka ktorej nedochádza k tomu, aby spotrebiteľ po určitej dobe používania matraca cítil jeho pružiny.

6. Blok pružín MULTI-AIR: Multi -Air je systém poslednej generácie dokonale priedušných taštiček, obsahujúcich špeciálne tvarované pružiny. Blok Multi-Air je 7 zónový. Inovatívny patentovaný prevzdušňovací systém obnovuje vzduch v matraci až 10 krát za noc, vytvára vnútornú vzduchovú komoru a maximalizuje tak priedušnosť vnútorných častí matraca.