B - BED
Kolekcia CONTRACT - Hotelové matrace

Komfortný matrac z hotelovej kolekcie s veľmi vysokou životnosťou. Kontinuálna pružina NormActive, Viscofoam. Nehorľavá úprava. 
Výška matraca 32 cm

Cena:
90*200 cm - 600,- €
180*200 cm - 1.100,- €

Ak potrebujete dovoz, vynesenie a inštaláciu priamo do Vašej postele, radi to pre Vás zabezpečíme.

Potrebujete iný rozmer? Napíšte nám a my sa vám obratom ozveme s ponukou


Zloženie:

1. Vrchná elastická textília poťahu s vysokou priedušnosťou a protiroztočovou a antibakteriálnou úpravou Sanitized.

2. Komfortná vrstva z viskoelastickej peny VISCOfoam vysokej hustoty. Prispôsobuje sa anatómii tela podľa tlaku a tzv. tepelného otlačku tela.

3. Optima: vysoko odolný, bunkový, penový materiál s vysokou riedyšnosťou.

4. Komfortná vrstva z viskoelastickej peny VISCOfoam vysokej hustoty.

5. Špeciálna tlmiaca vrstva z PUR peny vysokej hustoty, významne predlžuje životnosť matraca tým, že zamedzuje preležaniu komfortných vrstiev na pružinovom jadre. Tlmiaca vrstva progresívne oddeľuje pružiny od mäkkých komfortných pien. Nedochádza tak k tomu, spiaca osoba po nejakej dobe cítila pružiny.

6. Kontinuálny pružinový blok NormaActive s 3 nezávislými ergozónami bol špeciálne vyvinutý pre náročné podmienky v hoteloch a penziónoch. Zónovanie rešpektuje rôzne hmotnosti tela zaisťuje tak správnu podporu chrbtice.

7 - Triple Barrera: je účinná, komplexná a trvalá hygienická ochrana vrchných, spodných a bočných penových vrstiev matraca, proti všetkým základným alergénom a to po celú dobu životnosti matraca. Exkluzívne iba u matracov PIKOLIN.