Viete prečo je na trhu také veľké množstvo tvarov, hrúbok, materiálov a prevedení vankúšov?

Snahou dobrých výrobcov a obchodníkov, je zohľadniť naše ľudské odlišnosti, parametre, hrúbky, sírky, dĺžky, zdravotné problémy a zvyklosti do individuálnej ponuky "šitej na mieru" spáča.

Medzi najčastešie zdravotné problémy patria bolesti hlavy, poruchy videnia, stuhnutie šije, tŕpnutie svalov a končekov prstov a mnoho bolestí, ktoré majú zásadný účinok na kvalitu spánku a schopnosť regenerácie organizmu. Použitím správneho vankúša vyrovnáte krčnú chrbticu so zbytkom tela, uvoľníte svalstvo šije a krku a tým umožníte dokonalému prietoku krvy do mozgu a jeho zásobovanie kyslíkom. Vedeli ste, že až 90% mozgových príhod sa vyskytuje počas spánku? Je to spôsobené nedorkvením a neokysličením časti mozgu. Často takto nezmyslene ryskujeme len preto, lebo nepovažujeme správny vankúš za potrebný. "Veď ten starý, páperový si nejako zhužvem a je dobrý". 

Naši zákazníci sa opätovne k nám vracajú na konzultácie s odborným personálom (samozrejme je to celé zdarma) aby sme spoločne našli to správne riešenie pre každého osobitne. Vyskúšajú si rôzne tvary, hrúbky a materiály.

 

Orho Wave - 34 €

viac info tu


 

Elastic Gel - 53 €

viac info tu


 

Bio Classic - 53 €

viac info tu


 

 

Anatomic - 53 €

viac info tu


Soya - 86 €

viac info tu


 

Anatomic FF Bamoboo FF Memory FF