Drevená, lamnátové, lino a korkové podlahy

Na tejto stránke nájdete široký sortiment laminátových, drvených, korkových a lino (pozor !!! nie PVC či vinylových) parkiet od najlepších výrobcov z celej Európy. Prinášame vám parkety tej najvyššej kvality. Často sa považujú tzv. "lacáky" za rovnocenné s parketami, ktoré sú vyrábané vo firmách s dlhoročnou tradíciou a vlastným vývojom. Na prvý pohľad sú takmer rovnaké, no to podstatné sa skrýva pod povrchom. U nás nájdete aj šikovný "softík", ktorý vám pomôže pri výbere. Stačí sa len pohodlne usadiť a môžeme začať.

 

Meister Werke Schulte - NEMECKO

 

Popredný svetový výrobca, ktorého história siaha do roku 1930. Rodinná firma dnes zamestnáva cca 1000 zamestnancov, ktorý denne vyrábajú kvalitné drevené, dýhované, laminátové, korkové a lino parkety, stenové panely (obklady), lišty k parketám a panelom. Zárukou vysokej kvality je vlastný výskum a skúšobníctvo, najvyššie ocenenia na prestížnych svetových výstavách, mnohé patenty a vynálezy. Samozrejmosťou je vysoký štandard ekológie výroby a výrobkov samotných.

 

 

 

Katalógy na stiahnutie TU

Jednoduchý program pre výber vašej podlahy tu 


Laminátové podlahy Kronoflooring GmbH - NEMECKO

Firma patrí k medzinárodne vedúcim výrobcom laminátových podláh, stenových panelov a stropných doplnkov. Svoju paletu výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch je dnes Kronoflooring celosvetovo zastúpený v 90 krajinách, v odbornných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej siete.

 

 

 

 

3D štúdio pre výber vašej podlahy tu

Laminátové podlahy EGGER - Rakúsko

V roku 1961 založil Fritz Egger sen. závod na výrobu drevotrieskových dosiek, ktorý bol základom rodinného podniku EGGER. Skupina EGGER vyrába v celej Evrópe na 17-tich miestech a z ich 21 odbytových kancelárií exportuje materiály do celého sveta. Z produkcie tejto firmy vám ponúkame laminátové podlahy a korkové podlahy v nádherných vzoroch, vo vysokých odolnostiach. Všetky ponúkané podlahoviny sa veľmi ľahko montujú, udržiavajú v čistote a sú vhodné aj pre alergikov.

Program pre výber vašej podlahy tu