Ortopedické matrace BEST DREAM

Značka BEST DREAM reprezentuje na slovenskom trhu ortopedické matrace talianskej výroby vysokej kvality s príkladným dodávateľským servisom. Vlastný vývoj, dokonalé technologické zázemie a prísna kontrola výrobkov vám dáva záruku výnimočných ortopedických vlastností a ojedinelej kvality.

Jadrá matracov sú vyrobelé s kvalitných studených PUR pien a pomalých tzv. pamäťových pien, ktoré dokonale tvarujú správnu polohu chrbtice čo zaručuje hlboký a neprerušovaný spánok. Poťahy matracov sú vyrobené z bavlny, 100%-ného ľanu, polyesteru a zo špeciálnej tkaniny COOL MAX, ktorá zaručuje dokonalú termoreguláciu v spánku.

Výberu ortopedického matraca venujte dostatočnú pozornosť, nakoľko spánok je jediný dokonalý oddych. Všetky tu prezentované matrace máme vystavené v našej predajni a sú pripravené na odskúšanie. Matrace je potrebné odskúšať v polohe v akej ste zvyknutý spať. Nestačí si vyberať matrace podľa vzorky, či odporúčania známeho alebo predavača. To čo vyhovuje vášmu známemu či predajcovi nemusí vyhovovať práve vám.

V predajni vás čaká vyškolený odborný personál s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zdravého spánku.

Momentálne sme pre vás pripravili 25 rozmerových variantov z každého modelu, čo je spolu 100 možností, ktoré vám vieme reálne dodať najneskôr do 24-48 hodín. Najčastejšie požadované rozmery 80x200, 90x200 a 85x195 cm z každého modelu máme štadardne na sklade k okamžitému odberu.

 

ortopedický matrac best dream natural nadrac ortopedický matrac madrac best dream siglo ortopedický matrac madrac best dream wools wool´s ortopedický matrac madrac best dream memorycomfort memory comfort
NATURAL - 150 € SIGLO - 169 € WOOL´S - 178 € MEMORY COMFORT - 210 €
       
ortopedický matrac madrac best dream memorybamboo memory bamboo ortopedický matrac madrac best dream memoryduet memory duet ortopedický matrac madrac best dream luxury memory luxurymemory ortopedický matrac madrac best dream medicalformhd memdical form hd
MEMORY BAMBOO - 250 € MEMROY DUET - 299 € LUXURY MEMORY - 515 € MEDICAL FORM HD - 699 €