Vitajte na stránke našej firmy, ktorá bola založená Mariánom Adamjákom v roku 1992 ako obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkou drevárskych polotovarov pre domácich majstrov a profesionálov. V roku 1996 sme otvorili prvú predajňu MAJSTER v Žiline, ktorá ponúkala široký sortiment drevárskych polotovarov, laminátových a drevených podláh, garníž a mnoho iného.

Potreby zákazníkov nás nútili zväčšovať nielen sortiment ale aj predajné priestory a tak sme v roku 2000 otvorili druhú predajňu v Martine. Keďže záujem o kvalitné výrobky v oblasti zdravého, pekného a šťastného bývania rastie, rozhodli sme sa na začiatku roka 2010 presťahovať predajňu v Martine do nových, väčších a krajších priestorov (adresa tu), ktoré viac vyhovujú naším zákazníkom. Staráme sa o to, aby naši zákazníci dostali vždy tú najvyššiu kvalitu s profesionálnou službou.

V našom sortimente nájdete kvalitné ortopedické matrace s najvyšším zdravotným certifikátom, platným v celej EU, kvalitné postele z pravého dreva, laminátové a drevené podlahy, údržbové sytémy pre podlahy, vosky a voskové oleje na drevo a mnoho užitočného, vrátane perfektného predajného aj popredajného servisu.

 

 

tel+fax:
  +421 43 42 70 400
GSM:
  +421 948 512 002
e-mail:
majstermartin@majstermartin.sk

Naše výrobky môžete bezpečne nakupovať cez internetové centrum

 

 

 


 

Predám RD v krásnej lokalite Belánskych Tatier v rázovitej obci Ždiar. Pre viac info klikni tu