Naším cieľom je poskytnúť vám, naším zákazníkom len tú najvyššiu kvalitu v oblasti zdravého a plnohodnotného spánku. Na nasledujúcich stránka nájdete nielen kvalitné ortopedické matrace od renomovaných výrobcov, ale aj doplnky zdravého spánku ako sú ortopedické vankúše na uvoľnenie krčnej chrbtice, matracové chrániče a sortiment antialergických vankúšov a paplónov.

 

Ortopedické matrace a vankúše firmy BEST DREAM:

Spoločnosť BEST DREAM je reprezentantom klasickej talianskej výroby matracov. Na slovenský trh vstúpila s ambíciou poskytnúť zákazníkom dokonalý spánok a relax v čo najlepších cenách. Do ponuky sme zaradili matrace, ktoré poskytujú zákazníkom širolú škálu využitia s prihliadnutím na dokonalý dodávateľský servis. V ponuke firmy BEST DREAM nájdete tak matrace "ekonomické" ako aj matrace luxusné. Novinkou v sortimente sú matrace, ktorých výška je 20 cm (čo nieje úplne obvyklé na slovenskom trhu) za veľmi prijateľné ceny.

Samozrejmosťou firmy BEST DREAM je dokonalý dodávateľský servis, ktorý vám zaručuje dodanie štandardných rozmerov do 24 hodín, príp. výrobu rozmerov presne podľa želania zákazníka. Už nemusíte "pátrať" po tom správnom matraci, stačí si vybrať zo sortimentu BEST DREAM.

 

tel+fax:
  +421 43 42 70 400
GSM:
  +421 948 512 002
e-mail:
majstermartin@majstermartin.sk

Naše výrobky môžete nakupovať cez bezpečný internetové centrum

Chata HAVRANOVO

aj tu majú naše matrace

vrelo odporúčame pobyt v krásnej Belianskej doline s možnosťou bohatej turistiky v jednom s najkrajších krajov na Slovensku